Na kursie podstawowym zdobywasz podstawową wiedzę teoretyczną o wzorcach energetycznych, technice pracy i jakości kontaktu terapeutycznego. Uczysz się konkretnych układów terapeutycznych oraz "zabezpieczeń", czyli tworzenia tzw. punktów podporu, które pozwalają terapeucie i pacjentowi uczestniczyć bezpiecznie w zabiegu (masażu) energetycznym.

Kurs dla zaawansowanych pozwala uzyskać głębszą wiedzę, zarówno anatomiczną jak i o systemach energetycznych człowieka (z tradycji Ajurwedy), jak i poznać wiele układów terapeutycznych niezbędnych do pracy z osobami chorymi. Kurs ten umożliwia zdobycie Certyfikatu.

Aby zapisać się na wybrany kurs skontaktuj się z Instruktorem.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas newsletter i poczytać więcej - zajerestruj się w serwisie

Prosimy o podanie danych osobowych w wymaganych polach formularza (po kliknięciu na powyższy link).
Jednocześnie informujemy, że rejestrując się w naszym serwisie wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych przez Polskie Stowarzyszenie Terapii Polarity i Czaszkowo-Krzyżowej z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe pozostawiamy wyłącznie do naszej wiadomości, nie będziemy ich nikomu przekazywać. W każdej chwili możesz je zaktualizować. W razie problemów, skontaktuj się z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.